Agencja marketingu influencerskiego BrandLift ma nowych klientów. Do grona firm, które korzystają z usług BrandLift dołączyły: Schogetten i Thomas. Dwa brandy powiększyły portfolio agencji. Głównym celem kampanii #WeLoveSchogetten było budowanie wizerunku marki oraz świadomości produktu na rynku polskim, pokazanie różnorodności oferty. Zaś kampania #Thomas_strażnikCzystości miała na celu promocję nowoczesnego odkurzacza.

Influencer marketing z roku na rok zyskuje na popularności. Blisko 30 proc. firm reklamuje za pomocą influencerów usługi i produkty z kategorii beauty, co piąta z kategorii „architektura, wnętrza i budownictwo”, a prawie 20 proc. turystykę i rekreację[1]. Influencer marketing wchodzi także w kategorie, które dotychczas nie korzystały z pomocy internetowych twórców. Jakie to kategorie? M.in. film, sztuka czy ekonomia i finanse.

Kampanie #WeLoveSchogetten i #Thomas_strażnikCzystości 

Branża spożywcza upodobała sobie influencerów do reklamowania ich produktów. Agencja BrandLift prowadzi działania dla Schogetten.

Naszym zadaniem było budowanie wizerunku marki Schogetten, a także promowanie jej produktu. Do kampanii zaprosiliśmy dynamiczne kobiety, które są nowoczesne i rodzinne. Panie cenią sobie dobry styl, dobrą kuchnię, potrafią cieszyć się życiem, żyją na średnim i wyższym poziomie, a także nastoletnie dziewczyny. Z kolei dla marki Thomas prowadziliśmy działania mające na celu promocję nowoczesnych odkurzaczy. Sprzęt sprawdza się w czyszczeniu sierści zwierząt, w związku z tym do kampanii zaprosiliśmy… psy. Cieszymy się, że możemy prowadzić contentowe reklamy dla tak dużych marek. I dziękujemy za zaufanie – powiedziała Karina Hertel, partner zarządzający BrandLift.

 

Do grona klientów dołączyła także marka Thomas. Agencja przeprowadziła kampanię #Thomas_strażnikCzystości.

Rolą kampanii było podkreślenie, że Thomas to nie tylko niemiecka jakość. Thomas to odkurzacze, które oczyszczają i nawilżają powietrze. Są idealne dla alergików, ale nie tylko. Seria dedykowana miłośnikom zwierząt, ma w zestawie wiele akcesoriów niezbędnych do walki z sierścią. A w wybranych zestawach odkurzaczach wodnych są akcesoria umożliwiające pranie dywanów, tapicerki w domu i w samochodzie. Seria dedykowana rodzinom ma akcesoria dobrane dla osób, które cenią nieskazitelną czystość w swoim otoczeniu.

[1] https://reachablogger.pl/Badanie_2022.pdf