“Twoje poczucie własnej wartości
zależy tylko od ciebie.
Nie musisz pozwalać nikomu mówić ci,
kim masz być.”
Beyonce

Rejestracja

Zarejestruj się w naszym serwisie. Wypełnij formatkę profilową. Pamiętaj, że musisz posiadać konto profesjonalne. Zapraszamy influencerów z min. 500 obserwujących na Instagramie.

Profil Influencera

Jeśli robisz to co lubisz, to na pewno masz ciekawy profil. Dla nas ważne są też wysokie standardy etyczne i wiarygodność Twojego konta. Wypełnij rzetelnie swój profil, my również zweryfikujemy Twoje konto za pomocą stosownych narzędzi. Nasi influencerzy zarabiają więcej.

Udział w kampaniach

Jeśli tylko Twój profil i komunikacja, którą prowadzisz jest zbieżna z oczekiwaniami klienta, który zlecił nam kampanię – zaproponujemy Twoją osobę klientowi a Tobie współpracę.

Pomoc w realizacji zadania

Za każdym razem otrzymasz kompletny brief z opisem zadania i niezbędne materiały do jego realizacji. Możesz tez liczyć na nasze wsparcie merytoryczne w przygotowaniu właściwej kreacji. Zawsze możesz skontaktować się ze swoim opiekunem.

Proste formalności

Najpierw podpisujemy umowę ramową. Wyślemy ją do Ciebie pocztą. Dodatkowo do każdej kampanii podpisujemy umowę on-line, regulującą założenia konkretnej kampanii. W przypadku gdy podpisujemy z Tobą umowę o dzieło odpowiadamy za rozliczenia z Twoim Urzędem Skarbowym. Możemy też rozliczać się w relacjach B2B. Decyzja należy do Ciebie, która z form współpracy jest dla Ciebie korzystniejsza.

Przejrzyste rozliczenia

Na Twoim profilu znajduje się zakładka, w której umieszczone są wszystkie detale dotyczące rozliczeń. Wypłaty realizujemy w cyklach tygodniowych po akceptacji przez Klienta realizowanego przez Ciebie zadania. Ty decydujesz kiedy chcesz otrzymać pieniądze. Nie uzależniamy tego od naszych rozliczeń z markami.