Dzień dobry!

Od wielu lat z sukcesem budujemy relacje pomiędzy markami i ich klientami.

Zawodowo pracowaliśmy i pracujemy dla największych marek, również na rynkach międzynarodowych, zarówno w zakresie opracowywania strategii jak i prowadzenia kampanii.  Realizowaliśmy wysokobudżetowe kampanie mediowe, jak również wspieraliśmy nowe projekty w tworzeniu ich wartości. Od kilkunastu lat działamy w obszarze digital marketingu nie tylko wykorzystujemy technologię, ale mam też doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych narzędzi wspierających działania marketingowe i zarządzanie markami.

Wiemy, jak dynamicznie zmienia się świat marketingu za sprawą nowych technologii. Dlatego powołaliśmy BrandLift.

Customer first!

Celem BrandLift jest budowanie wartości marek

poprzez tworzenie unikalnych relacji pomiędzy marką a jej najważniejszymi ambasadorami – klientami. Prowadzimy kampanie, do których angażujemy precyzyjnie dobrane grono twórców – influencerów. 

Na konkurencyjnym rynku agencji świadczących usługi influencer marketingu, wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby móc skoncentrować się na jakości kampanii. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia analityczne w procesie doboru partnerów, którymi są influencerzy, żeby wyeliminować osoby niewiarygodne .  Analizujemy profile influencerów pod kątem pozyskiwania obserwatorów oraz rzeczywistego ich zaangażowania. Wykorzystujemy do tego celu narzędzie Hype Auditor. Każdy influencer w bazie przechodzi weryfikację.  

Zaangażowanie, zaufanie i wiarygodność. To nasze rozumienie Infuencer marketingu. Oczywiście zaraz po realizacji założonych KPI i  osiągnięciu zadeklarowanego Engagement Rate ;).