Dzień dobry!

Od wielu lat z sukcesem budujemy relacje pomiędzy markami i ich klientami.

Misja firmy:
Wiemy, jak dynamicznie zmienia się świat marketingu za sprawą nowych technologii. Dlatego powołaliśmy BrandLift.

Pracujemy dla największych marek, również na rynkach międzynarodowych, zarówno w zakresie opracowywania strategii jak i prowadzenia kampanii.  Kreujemy  wysokobudżetowe kampanie mediowe oraz wspieramy nowe projekty z obszaru influencer marketingu.

Wizja firmy:
Od kilkunastu lat działamy w obszarze digital marketingu, wykorzystując zaawansowane technologie. Mamy też doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych narzędzi wspierających działania marketingowe i zarządzanie markami.

Nasze cele:
Naszym celem jest profesjonalizacja rynku. Dziś influencer marketing to branża, która intensywnie się rozwija. Na konkurencyjnym rynku agencji świadczących usługi influencer marketingu, wykorzystujemy nasze doświadczenie i zaawansowany martech, aby móc skoncentrować się na jakości kampanii.

Customer first!

Celem BrandLift jest budowanie wartości marek

Prowadzimy kampanie, do których angażujemy precyzyjnie dobrane grono twórców – influencerów.

  • Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia analityczne w procesie doboru partnerów, którymi są influencerzy, żeby wyeliminować osoby niewiarygodne.
  • Analizujemy profile influencerów pod kątem pozyskiwania obserwatorów oraz rzeczywistego ich zaangażowania. Wykorzystujemy do tego celu narzędzie Hype Auditor. Każdy influencer w bazie przechodzi weryfikację.
  • Zaangażowanie, zaufanie i wiarygodność – to nasze rozumienie Infuencer marketingu.
  • Realizujemy założone KPI i dbamy o osiągnięcie zadeklarowanego Engagement Rate