Grafik/motion designer

Cześć – jesteśmy agencją digitalową zajmującą się influencer marketingiem. Jesteśmy też MarTechem – ponieważ naszą pracę opieramy o zaawansowaną technologię.

Opowiadamy historie wykorzystując wszelkie dostępne formaty content creation. Łączymy marki z twórcami internetowymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pracujemy zarówno dla największych globalnych koncernów, jak również dynamicznie rozwijających się nowych projektów. Stoi za nami wiele lat doświadczeń wyniesionych z różnych obszarów marketingu, PR i świata mediów.

Szukamy do stałej współpracy twórcy z kompetencjami graficznymi i motion design, specjalizującego się w tworzeniu treści pod kątem mediów społecznościowych. Interesują nas przede wszystkim kompetencje graficzne i animacyjne.
Poza zdjęciami, video, reelsami, storiesami – nasi klienci potrzebują opracowania materiałów stricte reklamowych, wkomponowania elementów graficznych czy animacji. Sami też mamy takie potrzeby. Szukamy osoby, z którą wypracujemy długoterminowy model współpracy i będziemy mieli taką samą wizję dot. jakości, estetyki i koncepcji wizualnej

Zakres Obowiązków:

– Projektowanie graficzne i animacje na potrzeby kampanii w mediach społecznościowych.
– Tworzenie wizualnych koncepcji i layoutów dla postów, stories oraz reklam.
– Współpraca z influencerami i zespołem Brandlift w celu realizacji spójnych i efektywnych kampanii.
– Monitoring i analiza trendów w mediach społecznościowych oraz wdrażanie nowych pomysłów.
– Przygotowywanie materiałów do publikacji zgodnie z wytycznymi i harmonogramem.
– Udział w burzach mózgów i tworzenie kreatywnych koncepcji reklamowych.

Wymagania:

– Doświadczenie na podobnym stanowisku.
– Znajomość niezbędnego oprogramowania graficznego i na potrzeby animacji
– Umiejętność tworzenia animacji i efektów specjalnych.
– Dobra znajomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych.
– Kreatywność, dokładność i dbałość o szczegóły.
– Umiejętność pracy pod presją czasu.
– Portfolio potwierdzające umiejętności.

Co oferujemy?
– pracę w modelu zdalnym (half-time)- ale zawsze jesteś mile widziany/a u nas w biurze
– nieskromnie mówiąc – faje towarzystwo – więcej na naszych socialach
– Jest dynamicznie, kreatywnie – każdy projekt to inne wyzwanie
– Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
– wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i zaangażowania

Jeśli to Ci się podoba, to wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@brandlift.pl z tytułem “Grafik/motion designer – Imię Nazwisko”.