BrandLift – agencja marketingu influencerskiego, która skutecznie działa na polskim rynku od 2019 roku intensywnie rozwija zespół. Właśnie powołała stanowisko Group Project Managera, które objęła Ewelina Borkowska. Nowa GPM jest związana z BrandlLift od blisko dwóch lat. Do jej zadań będzie należeć m.in. rozbudowanie struktury firmy.

Ewelina Borkowska awansowała na stanowisko Group Project Managera i tym samym przejmuje stery w części operacyjnej działań BrandLift. Będzie nadzorowała wszystkie realizacje zespołów projektowych obsługujących klientów martechu. Do jej zadań będzie należeć m.in. rozbudowanie struktury działu i podnoszenie kwalifikacji zespołów. Ewelina raportuje bezpośrednio do Partnera Zarządzającego.

To bardzo odpowiedzialna funkcja, która zapewnia właściwy przebieg i szczegółowy nadzór nad niejednokrotnie mocno rozbudowanymi projektami. Wygrany przetarg i pozyskanie klienta to dopiero początek drogi. Prawdziwym wyzwaniem jest skuteczne wdrożenie, przeprowadzenie i zrealizowanie ustalonych KPI w określonym czasie. Ale najwyższym celem w naszej firmie jest powrót klienta po kolejne usługi. W tym kontekście Ewelina prezentuje ponadprzeciętne umiejętności, które zostały zweryfikowane podczas 2-letniej pracy w BrandLift – mówi Karina Hertel, Partner BrandLift.

Ewelina Borkowska influencerem marketingiem zajmuje się od 4 lat. Przez ten czas zdobywała doświadczenie w agencjach ukierunkowanych na działania z twórcami internetowymi. Realizowałam działania na różnych kanałach – Instagram, YouTube, Blogi, TikTok. Pracowała dla marek z sektora beauty, fashion, kulinaria czy farmacja. Podkreśla, że kilkuletnie doświadczenie zdobyte w agencjach nauczyło ją budowania partnerskich relacji zarówno z klientami, jak i Influencerami oraz wypracowanie standardów przyczyniających się do sukcesu realizowanych kampanii.